Kurs Instruktora Nurkowania Czerwiec 2024 roku

Kurs instruktora nurkowania

SPEŁNIJ SWOJE MARZENIE ZOSTAŃ INSTRUKTOREM NURKOWANIA

Praca instruktora nurkowania jest idealnym zajęciem dla osób aktywnych, podchodzących do życia z pasją i energią. Jeśli więc szukasz w życiu „czegoś więcej”, a odwaga, odpowiedzialność i szukanie nowych wyzwań to Twoja druga natura, praca jako instruktor nurkowania to wymarzone zajęcie dla Ciebie.

Marzysz o nauczaniu nurkowania, chciałbyś, aby Twoja pasja stała się Twoim zawodem, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Kurs instruktora nurkowania

W dzisiejszych czasach nurkowanie staje się coraz bardziej popularną formą aktywności, przyciągającą entuzjastów z różnych zakątków świata. Instruktorzy, będący kluczowymi postaciami w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie, nie tylko dzielą się techniczną wiedzą, ale także przekazują uczniom swoją nieograniczoną pasję i szacunek do oceanów, mórz i jezior. Kurs nurkowania dla instruktorów staje się kluczowym etapem w pogłębianiu tej pasji i umożliwia przeniesienie doświadczenia na nowy poziom. Możliwość dzielenia się swoją pasją do nurkowania z innymi.

Kurs Instruktora Nurkowania  Czerwiec 2024 roku
Kurs Instruktora Nurkowania  Czerwiec 2024 roku

Przygoda życia

Praca jako instruktor nurkowania nie jest jedynie kolejnym etapem kariery; to zaproszenie do odkrywania fascynujących podwodnych przygód. Kurs dla instruktorów otwiera przed uczestnikami możliwość stania się przewodnikiem w niezwykłej podróży pod wodą. W trakcie tego kursu uczestnicy zdobywają umiejętności przekazywania zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej, przy zachowaniu pełnej kontroli nad bezpieczeństwem pod wodą oraz logistyką zajęć.

Prowadzenie wykładów, jako część pracy instruktora  nurkowania

Podczas kursu na instruktora nurkowego nauczysz się, jak prowadzić wykłady dla przyszłych adeptów nurkowania oraz jak przekazywać im wiedzę w sposób prosty i zrozumiały. Umiejętności wystąpień publicznych ani umiejętności wykładowe zazwyczaj nie są wrodzonym atutem nurka. Na szkoleniach uczę jak w przyjazny i prosty sposób przekazywać wiedzę. Zapewne dostaniesz także gotowe konspekty wykładów i na ich podstawie przygotujesz własne wartościowe i interesujące wykłady. Zdobyte umiejętności wykładowe przydają się nie tylko w nurkowaniu, ale także w normalnym życiu.

Kurs Instruktora Nurkowania  Czerwiec 2024 roku
Kurs Instruktora Nurkowania  Czerwiec 2024 roku

Nauka nurkowania na basenie

Kolejną umiejętnością, którą kandydat nabędzie podczas kursu nurkowego na instruktora jest nauka prowadzenia zajęć na basenie. Każdy instruktor musi doskonale opanować sztukę wykonywania oraz pokazywania ćwiczeń od oczyszczenia maski pod wodą, po wydobycie niereagującego nurka z pod wody. Najważniejsza jest jednak wiedza, jak nauczyć kursantów tych ćwiczeń, jak przekazać im instrukcję, aby zrozumieli, o co chodzi w ćwiczeniu i spróbowali go powtórzyć. Basen jest idealnym miejscem do trenowania swoich umiejętności, aby później swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną przełożyć podczas nurkowań na wodach otwartych. Tych wszystkich umiejętności nauczysz się podczas kursu na instruktora nurkowania.

Rozwijanie umiejętności technicznych

Kurs skupia się na doskonaleniu umiejętności technicznych. Instruktorzy uczą się, jak efektywnie zarządzać grupą nurków, rozpoznawać i reagować na sytuacje awaryjne oraz jak efektywnie przekazywać wiedzę. Doskonalenie tych umiejętności jest kluczowe nie tylko dla bezpieczeństwa uczestników kursów, ale także dla zbudowania zaufania i pozytywnego doświadczenia podczas nurkowania.

Kurs Instruktora Nurkowania  Czerwiec 2024 roku
Kurs Instruktora Nurkowania  Czerwiec 2024 roku

Nurkowanie na wodach otwartych

Każdy przyszły instruktor musi także posiąść umiejętności do prowadzenia zajęć na wodach otwartych.  W trakcie kursu na instruktora nurkowania nauczysz się na jakich głębokościach prowadzić dane ćwiczenia na wodach otwartych, jak należy asekurować kursantów. Asekuracja na wodach otwartych jest czasami ważniejsza niż na basenie.

Jak wybrać dobrą szkołę nurkową?

Wybór odpowiedniej szkoły nurkowej dla kursu instruktora nurkowania jest kluczowy dla zdobywania solidnych umiejętności technicznych, bezpieczeństwa i efektywnej praktyki, jako przyszły instruktor. Zatem, jak dobrze wybrać szkołę nurkową, żeby spełniła nasze oczekiwania? Przygotowaliśmy kilka wskazówek, które mogą być przydatne podczas podejmowania ostatecznej decyzji:

Sprawdź akredytację: Upewnij się, że szkoła posiada odpowiednie akredytacje od renomowanych organizacji nurkowych.

Doświadczenie instruktorów: Obecnie w internecie można znaleźć wiele opinii na temat danej szkoły nurkowej czy też danego instruktora. Doświadczeni instruktorzy, którzy posiadają bogate doświadczenie zarówno w nurkowaniu rekreacyjnym, jak i w nauczaniu, są kluczowi dla skutecznego kształcenia przyszłych instruktorów.

Infrastruktura szkoleniowa: Sprawdź, czy dana szkoła nurkowania posiada odpowiednią infrastrukturę do przeprowadzania zajęć praktycznych i teoretycznych. Baseny do nauki, gdzie wyjeżdżają na nurkowania na otwarte wody, czy mają nowoczesny sprzęt do szkolenia. Wszystkie te elementy wpływają na jakość szkolenia.

Koszty i dodatkowe opłaty: Porównaj koszty kursów w różnych szkołach, ale nie decyduj się jedynie na podstawie najniższej ceny. Zorientuj się, co dokładnie obejmuje cena, czy są dodatkowe opłaty za sprzęt, materiały edukacyjne czy certyfikaty.

Kurs Instruktora Nurkowania  Czerwiec 2024 roku

Pamiętaj, że wybór szkoły nurkowej ma długofalowy wpływ na Twoją karierę jako instruktora nurkowania. Inwestycja w solidne szkolenie przyniesie korzyści w postaci bezpiecznej praktyki i satysfakcji z nauczania przyszłych nurków.

Zobacz nasze zdjecia z nurkowania Galeria Zdjęć i Filmów z nurkowania

zapisz się na Kurs Instruktora nurkowania

http://instruktorzynurkowania.pl

Kurs Instruktora nurkowania   2024 roku

Kurs Instruktora Nurkowania  Czerwiec 2024 roku
🤿Kurs Instruktora Nurkowania
IANTD Open Water 🤿
👉Spełnij marzenie !
👉Zostań Instruktorem Nurkowania !
👉Zapisz się na kurs Instruktora Nurkowania !
🗓 Termin: 05.02.2024 – 11.02.2024
🤿 Egzamin: 10-11.02.2024
🌎 Miejsce: Centrum Nurkowe BeskidDivers Bielsko-Biała
💲 Koszt: 5000 zł
☎ Kontakt : 📞 735600300 , 📧biuro@beskiddiver.pl
👉Nie jest ważne z jakiej organizacji jesteś oraz z jakiego centrum nurkowego
👉Gdzie inni kończą tam my zaczynamy.
👉Jesteśmy pewni że pokochasz swoją nową prace.
📌Wymagania wstępne :
🤿 Wymagania w zakresie posiadanych certyfikatów: Divemaster, Deep Diver, CPR, First Aid, Oxygen Administrator
🤿Wymagania wiekowe: Kandydat musi mieć ukończone co najmniej 18 lat;
🤿Doświadczenie nurkowe: Kandydat musi dostarczyć dowód posiadania co najmniej stu (100) zalogowanych nurkowań, z których co najmniej piętnaście (15) to nurkowania Deep Diver na głębokości w zakresie między 27 m a 40 m , oraz co najmniej sześciu (6) miesięcy doświadczenia nurkowego.
💲 Cena zawiera :
• zajęcia teoretyczne
• zajęcia basenowe
• zajęcia na wodach otwartych
• wstępy na baseny
• wstępy na wody otwarte
• wstęp do bazy nurkowej podczas egzaminu na wodach otwartych
• ładowanie butli nurkowych na cały czas trwania kursu instruktora nurkowania
💲 Cena nie zawiera :
• Opłaty za Egzamin 2000 zł
• Opłaty Rejestracyjnej 500 zł
• Materiały szkoleniowe 1000 zł
• Certyfikatu Instruktorskiego 1200 zł
• Kosztów dojazdu i zakwaterowania
✅Po certyfikacji, Instruktor Open Water będzie mógł prowadzić
szkolenie następujących Programów IANTD:
👉 Program IANTD Open Water;
👉 Program IANTD Advanced Open Water Diver;
👉 Program IANTD Deep Diver;
👉 Program IANTD Rescue Diver
👉 Program IANTD Divemaster
✅Jako instruktor:
👉 Masz możliwość zatrudnienia na całym świecie
👉 Zyskasz główne lub dodatkowe źródło zarobku
👉 Zmienisz dotychczasowy styl życia
👉 Masz prestiżowy zawód budzący zachwyt wśród znajomych
✅Po kursie zapewniamy:
👉 Kompleksowe wsparcie
👉 Możliwość odbycia praktyk instruktorskich
👉 Możliwość współpracy szkoleniowej zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
👉 Możliwość korzystania z infrastruktury naszych Centrum Nurkowych (sala szkoleniowa, basen, transport)
👉 Zniżka na materiały szkoleniowe IANTD
Kurs Instruktora Nurkowania  Czerwiec 2024 roku